• DIŠTANČNÉ VZDELÁVANIE

          • HODNOTENIE

          •  Hodnotenie v čase mimoriadnej situácie

            Informácia pre rodičov

            k hodnoteniu a klasifikácii žiakov

            za 1. polrok školského roka 2020/2021

             

            1. 1. polrok školského roka 2020/2021 bude ukončený v riadnom termíne k 31.1. 2021.
            2. Klasifikačná porada za 1. polrok sa uskutoční dňa 22.01. 2021.
            3. Predĺženie 1. polroka školského roka 2020/2021 max do 31.3. 2021 bude riešené písomnou formou len v odôvodnených prípadoch individuálne.
            4. V záverečnom hodnotení sa odráža klasifikácia a hodnotenie v priebehu celého polroka- teda aj počas prezenčnej aj dištančnej časti vyučovania.
            5. Pri priebežnom aj záverečnom hodnotení sa prihliada na osobitosti, možnosti a individuálne podmienky domácej prípravy dieťaťa počas prerušeného vyučovania v škole, ale aj na ochotu, záujem o spoluprácu a aktivitu žiaka.
            6. Priebežné hodnotenie sa aj počas e-learningového vzdelávania v závislosti od povahy predmetu realizuje formou:
            1. klasifikácie
            2. slovným hodnotením
            1.  Zákonný zástupca bude o záverečnom hodnotení a činnosti svojho dieťaťa /uzatvorených známkach / informovaný formou notifikácií v školskom portáli Edupage / v internetovej žiackej knižke/.
            2. Vzhľadom na povahu dištančného vzdelávania a selekciu predmetov nebolo možné odučiť všetky predmety a preto bude v niektorom vyučovacom predmete podľa školského vzdelávacieho programu žiak základnej školy neklasifikovaný, na vysvedčení a v katalógovom liste sa uvádza namiesto klasifikačného stupňa slovo

            a) absolvoval, ak sa žiak aktívne zúčastňoval na vyučovacom procese daného predmetu alebo ak bol žiak prítomný na vyučovacej hodine, aj keď zo závažných objektívnych dôvodov nepracoval,

            b) neabsolvoval, ak žiak zo závažných dôvodov nemohol vykonávať požadované intelektuálne a motorické činnosti, a preto sa na vyučovacom predmete ospravedlnene nezúčastňoval; ak žiak na vyučovacej hodine nepracoval, nevie uplatniť svoje vedomosti a zručnosti ani na podnet učiteľa, celkové hodnotenie takého žiaka je neprospel.“.

            Počas mimoriadnej situácie, resp. núdzového stavu vyhláseného v súvislosti s ochorením COVID-19 hodnotenie „neabsolvoval“, ktorého dôsledkom je celkové hodnotenie „neprospel“, je vhodné využívať len v nevyhnutných prípadoch vyjadrenia neplnenia cieľov vyučovacieho predmetu zo subjektívnych dôvodov na strane žiaka. Ak je to možné, odporúča sa v súčasnosti takto nehodnotiť.

            1. Výpis vysvedčenia za 1. polrok školského roka 2020/2021 bude žiakom odovzdaný 31.1. 2021, resp. po tomto termíne najneskôr do týždňa po návrate do škôl na prezenčné vzdelávanie.
            2. Záverečné hodnotenie na konci 1. polroka školského roka 2020/2021 bude v zmysle návrhov pedagogickej rady a schválenia riaditeľkou školy dňa 12.01. 2021- nasledovné:

            ISCED 1 – žiaci 1. až 4. ročníka: /viď Príloha tabuľky hodnotenia 1.-4./

            ISCED 2 - žiaci 5. až 9. ročníka: /viď príloha  tabuľka hodnotenia 5.-9./

            1. Žiaci, ktorí zo subjektívnych príčin neplnili požiadavky vyučovania resp. vyučovania na diaľku za obdobie 1. polroka, na základe rozhodnutia pedagogickej rady vykonajú komisionálnu skúšku z jednotlivých predmetov. Preskúšanie sa uskutoční vo februári 2021, resp. najskôr dva týždne po obnovení vyučovania, max. do 31.03. 2021. Zákonní zástupcovia budú o tejto skutočnosti informovaní písomnou formou.
            2. Žiaci, ktorí zo subjektívnych príčin dosiahli neuspokojivé výsledky v 1. polroku môžu byť hodnotení známkou nedostatočný.
            3. Komisionálne preskúšanie žiakov plniacich školskú dochádzku mimo územia Slovenskej republiky bude organizované podľa pokynov ministerstva školstva.

             

            Aktualizované usmernenie január 2021 TU:https://ucimenadialku.sk/usmernenia/hodnotenie

            AKTUALIZÁCIA: Novelou č. 93/2020 Z. z. zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov zo dňa 25.4.2020 bola zrušená možnosť hodnotenia na vysvedčení pre prípravný ročník, nultý ročník, prvý ročník až štvrtý ročník základnej školy slovne stupňami:  dosiahol veľmi dobré výsledky,  dosiahol dobré výsledky,  dosiahol uspokojivé výsledky,  dosiahol neuspokojivé výsledky.

            Pokyn č. 01/2020 riaditeľky školy k hodnoteniu žiakov v čase mimoriadnej situácie.

             

             

            Riaditeľka ZŠ s MŠ Dolná Trnovská 36, 010 01 Žilina vydáva

            na základe Usmernenia ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR na hodnotenie žiakov strednej školy, odborného učilišťa a praktickej školy v čase mimoriadnej situácie, spôsobenej prerušením vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020

            hodnoteniu a klasifikácii žiakov základnej školy

             

            1. V čase mimoriadnej situácie nebude hodnotenie a klasifikácia žiaka našej školy znížené len na základe neplnenia požiadaviek na domácu prípravu a dištančného vzdelávania z objektívnych príčin. Za objektívne príčiny považujeme technické podmienky zabraňujúce online učeniu sa žiaka a zdravotné problémy žiaka. Triedny učiteľ žiaka musí byť o objektívnych príčinách bezodkladne informovaný zákonným zástupcom žiaka, o čom následne upovedomí všetkých vyučujúcich žiaka.

            2. Vyučujúci budú žiakom na odoslané úlohy poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu, pomenujú žiakom chyby, ktoré urobili a navrhnú im postup pri ich odstraňovaní. Pri vyučovaní cez Skype, Viber, Zoom a pod. sa žiakovi poskytuje okamžitá spätná väzba ústne.

            3. Žiaci budú v druhom polroku školského roka priebežne hodnotení a klasifikovaní známkami, alebo hodnotení slovne, okrem predmetov Výtvarná výchova, Hudobná výchova, Náboženská výchova, Etická výchova, Telesná a športová výchova,  kde budú hodnotení stupňami absolvoval / neabsolvoval. Vyučovanie dištančnou formou v uvedených vyučovacích predmetoch bude pokračovať formou projektových úloh s dlhším časom na vypracovanie.

            4. Podklady na hodnotenie výchovno-vzdelávacích výsledkov žiakov budú tvoriť známky získané do 12.3.2020 a počas prerušeného vyučovania v školách učitelia získavajú známky zo samostatných písomných žiackych prác, ústnym skúšaním cez zoom, z projektov, z vypracovaných dištančných úloh, komplexných úloh, z opakovacích online cvičení a pod. Hodnotená bude aj aktivita žiakov počas plnenia dištančných úloh takým istým spôsobom ako pri bežnom vyučovaní. Keďže nie je možné v dištančnej forme vyučovania dosiahnuť objektivitu, kladieme dôraz na sústavnú aktivitu žiaka, ktorú považujeme za najspravodlivejšie hodnotenie.

            5. Pri priebežnom aj záverečnom hodnotení sa vyučujúcim odporúča zohľadniť aj sebahodnotenie žiaka.

            6. Žiakom so ŠVVP bude po konzultácii so zákonnými zástupcami žiakov a za aktívnej pomoci asistentov učiteľa hodnotenie a klasifikácia rovnaká ako u intaktných žiakov ale s prihliadnutím na úľavy uvedené v ich IVP.

            7. V čase mimoriadnej situácie sa nebudú realizovať predpísané kontrolné písomné práce, vyplývajúce z výkonového štandardu štátneho vzdelávacieho programu. Kontrolné práce majú len informatívny charakter.

            8. Po obnovení vyučovania v školách sa písomné a ústne skúšanie nebude realizovať najmenej dva týždne od nástupu žiakov do školy, v prípade žiakov posledných ročníkov štúdia najmenej jeden týždeň.

            9. V čase mimoriadnej situácie nemôže byť žiak zo žiadneho predmetu hodnotený stupňom prospechu nedostatočný alebo dosiahol neuspokojivé výsledky, t.j. nemôže opakovať ročník.

            10. V prípade, že žiak dosahoval nedostatočné výsledky už pred mimoriadnou situáciou, spôsobenou prerušením vyučovania v školách a zo subjektívnych príčin neplnil požiadavky vyučovania na diaľku podľa pokynov vyučujúceho, rozhodne pedagogická rada o preskúšaní žiaka pred postupom do vyššieho ročníka.

            Pokyny na hodnotenie a klasifikáciu žiakov v mimoriadnom období boli prerokované v Pedagogickej rade dňa  zo 7. 4. 2020,  doplnené 28.4.2020.

             

            V Žiline, 30.4 2020, Mgr. Andrea Lehotská, riaditeľka školy

             

            Viď. Prílohy nižšie

             

            Príloha č. 1.

            Hodnotenie žiakov 1. stupňa v čase mimoriadnej situácie spôsobenej prerušením vyučovania s platnosťou od 7. apríla 2020

            MZ 1.-4.r. sa dohodlo na takomto hodnotení žiakov:

            1. Pri hodnotení sa budú brať do úvahy hodnotenia známkou, ktoré boli získané do 7.4.2020.

            2. Práce, vyžiadané na hodnotenie po 7.4. môžu byť hodnotené:

            - percentami ( dohodnutá stupnica ostáva v platnosti),

            - bodmi,

            - slovným hodnotením (veľmi dobré výsledky VDV, dobré výsledky DV, uspokojivé výsledky UV, neuspokojivé výsledky NV),

            - slovným komentárom,

            - čítanie, ústna odpoveď (cez videohovor, nahrávku) hodnotené slovne.

            3. Priebežné slovné hodnotenie má charakter: 

            - konštruktívnej spätnej väzby poskytovanej žiakom počas učenia sa,

            - motivačný – pomenovanie chýb, ktoré žiak robí, a návrh postupu pri ich odstraňovaní,

            - individualizovaný – zohľadňovanie vekových a individuálnych osobitostí každého žiaka

            - a  prihliadanie na momentálnu psychickú i fyzickú disponovanosť žiaka.

            5. Počas dištančného vzdelávania sa ruší povinnosť písať kontrolné písomné práce, slohové písomné práce, kontrolné diktáty.

            6. Záznamy činnosti žiakov v dištančnom vzdelávaní , odovzdané práce ( evidované v školskom portáli Edupage, mailoch,... ) budú tvoriť súčasť žiackeho portfólia, ktoré bude podkladom pre súhrnné hodnotenie a klasifikáciu na konci školského roka. To sa bude riadiť pokynmi MŠ SR.

            7. Priebežné slovné hodnotenie žiakov sa bude vo všetkých ročníkoch realizovať v kombinácii so sebahodnotením žiaka. Sebahodnotenie žiaka tvorí nedeliteľnú súčasť jeho žiackeho portfólia.

            8. Súčasťou hodnotenia žiaka je aj jeho aktívne zapájanie sa do plnenia úloh, záujem a snaha spolupracovať na odstraňovaní nedostatkov, účasť na online vzdelávaní (Skype,...) s prihliadnutím na technické možnosti žiakov.

            9. Zákonný zástupca je priebežne informovaný o hodnotení dieťaťa, jeho  účasti na dištančnom vzdelávaní  (portál Edupage správy, internetová žiacka knižka, mail).

            10. O postupe žiakov, ktorí zo subjektívnych príčin neplnili požiadavky vyučovania na diaľku a dosiahli neuspokojivé výsledky za obdobie pred prerušením vyučovania, do vyššieho ročníka  rozhodne pedagogická rada.

            Klasifikácia a hodnotenie jednotlivých predmetov v tabuľke (viď príloha).

            Spracovala vedúca MZ  G. Kulinová

             

            Príloha č. 2:

            Predmetová komisia spoločenskovedných predmetov

            sa dohodla na nasledovnom postupe pri hodnotení žiakov počas online vyučovania:

            Základné princípy hodnotenia

            • spravodlivosť, rešpektovanie individuálnych podmienok na domácu prípravu a dištančné vzdelávanie,
            • sústrediť pozornosť na poskytovanie slovnej spätnej väzby,
            • akceptovať jedinečnosť podmienok žiakov na vzdelávanie.

             

            Zásady hodnotenia

            • Priebežné hodnotenie bude mať charakter konštruktívnej spätnej väzby, motivačný charakter, pomenovať chyby, navrhnúť postup odstraňovania, má mať značne individualizovaný charakter, zohľadňovať vekové, individuálne osobitosti a prihliadať na momentálnu psychickú i fyzickú disponovanosť žiaka. Prihliadať na osobitosti, možnosti a individuálne podmienky na domácu prípravu počas prerušeného vyučovania v školách.
            • V priebežnom aj záverečnom hodnotení  využijeme kombinované hodnotenie (klasifikáciu a slovné hodnotenie) aj v rámci toho istého predmetu. zohľadnime aj sebahodnotenie žiaka.

             

            Získavanie podkladov na hodnotenie

            • Podklady na hodnotenie budeme získavať z portfólií žiackych prác, rozhovormi so žiakmi. Podkladmi môžu byť projekty, riešenia komplexných úloh, tematické práce, samostatné praktické práce a plnenie dištančných úloh, spracovaných žiakmi počas domácej prípravy s prihliadnutím na individuálne podmienky každého žiaka.
            • Nebudeme hodnotiť žiakov na základe testov a písomných skúšok.
            • Nebudeme realizovať predpísané kontrolné písomné práce, vyplývajúce z výkonového štandardu štátneho vzdelávacieho programu. 
            • Po obnovení vyučovania v škole nebudeme realizovať písomné a ústne najmenej dva týždne od nástupu žiakov do školy.

             

            Slovné hodnotenie žiakov:

            a) dosiahol veľmi dobré výsledky, b) dosiahol dobré výsledky, c) dosiahol uspokojivé výsledky, d) dosiahol neuspokojivé výsledky.

            a) Stupeň dosiahol veľmi dobré výsledky

            Žiak je tvorivý a iniciatívny, uplatňuje vlastné nápady, je otvorený voči novým podnetom, dokáže vyjadriť veku primerané postoje, ovláda poznatky, pojmy a zákonitosti podľa učebných osnov. Žiak vie vyhľadávať a využívať informácie, jeho myslenie je kritické, dokáže hľadať vlastné riešenia, uplatňovať osvojené kľúčové kompetencie, účinne si organizuje svoju prácu a je schopný samostatne pracovať po predchádzajúcom návode učiteľa. Pri riešení úloh pohotovo uplatňuje logické operácie, číta s porozumením súvislé texty, funkčne využíva matematické vedomosti a zručnosti. V presnosti a úplnosti požadovaných poznatkov, faktov a pojmov a vo vzťahu medzi nimi má nepodstatné medzery. Osvojené poznatky a zručnosti aplikuje pri riešení teoretických a praktických úloh samostatne, s minimálnymi odchýlkami. Jeho ústny aj písomný prejav je správny, výstižný. Grafický prejav je estetický. Výsledky jeho činností sú veľmi dobré, originálne.

             b) Stupeň dosiahol dobré výsledky

            Žiak sa snaží byť tvorivý, iniciatívny, ovláda poznatky, pojmy a zákonitosti podľa učebných osnov a vie ich využívať. Má osvojené kľúčové kompetencie, ktoré s miernou podporou učiteľa aplikuje pri intelektuálnych, motorických, praktických a iných činnostiach. Osvojenú slovnú zásobu dokáže používať pri komunikácii, hodnotení javov a zákonitostí samostatne a kreatívne alebo s menšími podnetmi učiteľa. Číta s porozumením, pri riešení úloh uplatňuje logiku. Občas potrebuje usmernenie a motiváciu k ďalšiemu sebazdokonaľovaniu. Jeho ústny aj písomný prejav je menej presný a výstižný. Grafický prejav je estetický, bez väčších nepresností. Kvalita výsledkov činností žiaka je dobrá. c) Stupeň dosiahol uspokojivé výsledky Žiak nerozširuje svoju tvorivosť, chýba mu iniciatívnosť, priemerne si osvojuje poznatky a zákonitosti podľa učebných osnov. Pri riešení teoretických a praktických úloh s uplatňovaním kľúčových kompetencií sa vyskytujú nedostatky. Je nesamostatný pri využívaní poznatkov, zdržanlivý pri vyjadrovaní svojich postojov, podlieha stereotypu. Čítať s porozumením dokáže len s pomocou učiteľa. Jeho ústny a písomný prejav má v správnosti, presnosti a výstižnosti nedostatky. Grafický prejav je málo estetický. Žiak často potrebuje usmernenie svojej práce, kvalita výsledkov jeho činností je uspokojivá. d) Stupeň dosiahol neuspokojivé výsledky 11 Žiak si neosvojil vedomosti a zákonitosti požadované učebnými osnovami, nedokáže ich využívať. Prejavuje slabšie vyjadrovacie schopnosti, nespĺňa kritériá pri riešení teoretických a praktických úloh s uplatňovaním kľúčových kompetencií. Je nesamostatný pri využívaní poznatkov, hodnotení javov, nevie svoje vedomosti uplatniť ani na podnet učiteľa. Pri využívaní poznatkov potrebuje sústavnú pomoc. Jeho ústny a písomný prejav má v správnosti, presnosti a výstižnosti podstatné nedostatky, grafický prejav je na nízkej úrovni. Žiak nedokáže uspokojivo pracovať, kvalita výsledkov jeho činností je neuspokojivá.

            c) Stupeň dosiahol uspokojivé výsledky

            Žiak nerozširuje svoju tvorivosť, chýba mu iniciatívnosť, priemerne si osvojuje poznatky a zákonitosti podľa učebných osnov. Pri riešení teoretických a praktických úloh s uplatňovaním kľúčových kompetencií sa vyskytujú nedostatky. Je nesamostatný pri využívaní poznatkov, zdržanlivý pri vyjadrovaní svojich postojov, podlieha stereotypu. Čítať s porozumením dokáže len s pomocou učiteľa. Jeho ústny a písomný prejav má v správnosti, presnosti a výstižnosti nedostatky. Grafický prejav je málo estetický. Žiak často potrebuje usmernenie svojej práce, kvalita výsledkov jeho činností je uspokojivá.

            d) Stupeň dosiahol neuspokojivé výsledky

             Neodporúča sa. Žiak  nepracuje.

             

            Prospech žiaka  na vysvedčení v jednotlivých vyučovacích predmetoch (MAT, SJL,  ANJ ....) sa klasifikuje týmito stupňami:

            1 – výborný, 2 – chválitebný,  3 – dobrý, 4 – dostatočný, 5 – nedostatočný (neodporúča sa).

            Stupeň 1 (výborný)

            Žiak ovláda poznatky, pojmy a zákonitosti podľa učebných osnov a vie ich pohotovo využívať pri intelektuálnych, motorických, praktických a iných činnostiach. Samostatne a tvorivo uplatňuje osvojené vedomosti a kľúčové kompetencie pri riešení jednotlivých úloh, hodnotení javov a zákonitostí. Jeho ústny aj písomný prejav je správny, výstižný. Grafický prejav je estetický. Výsledky jeho činností sú kvalitné až originálne.

            Stupeň 2 (chválitebný)

            Žiak ovláda poznatky, pojmy a zákonitosti podľa učebných osnov a vie ich pohotovo využívať. Má osvojené kľúčové kompetencie, ktoré tvorivo aplikuje pri intelektuálnych, motorických, praktických a iných činnostiach. Uplatňuje osvojené vedomosti a kľúčové kompetencie pri riešení jednotlivých úloh, hodnotení javov a zákonitostí samostatne a kreatívne alebo s menšími podnetmi učiteľa. Jeho ústny aj písomný prejav má občas nedostatky v správnosti, presnosti a výstižnosti. Grafický prejav je prevažne estetický. Výsledky jeho činností sú kvalitné, bez väčších nedostatkov.

            Stupeň 3 (dobrý)

            Žiak má v celistvosti a úplnosti osvojené poznatky, pojmy a zákonitosti podľa učebných osnov a pri ich využívaní má nepodstatné medzery. Má osvojené kľúčové kompetencie, ktoré využíva pri intelektuálnych, motorických, praktických a iných činnostiach s menšími nedostatkami. Na podnet učiteľa uplatňuje osvojené vedomosti a kľúčové kompetencie pri riešení jednotlivých úloh, hodnotení javov a zákonitostí. Podstatnejšie nepresnosti dokáže s učiteľovou pomocou opraviť. V ústnom a písomnom prejave má častejšie nedostatky v správnosti, presnosti, výstižnosti. Grafický prejav je menej estetický. Výsledky jeho činností sú menej kvalitné.

            Stupeň 4 (dostatočný)

            Žiak má závažné medzery v celistvosti a úplnosti osvojenia poznatkov a zákonitostí podľa učebných osnov ako aj v ich využívaní. Pri riešení teoretických a praktických úloh s uplatňovaním kľúčových kompetencií sa vyskytujú podstatné chyby. Je nesamostatný pri využívaní poznatkov a hodnotení javov. Jeho ústny aj písomný prejav má často v správnosti, presnosti a výstižnosti vážne nedostatky. V kvalite výsledkov jeho činností sa prejavujú omyly, grafický prejav je málo estetický. Vážne nedostatky dokáže žiak s pomocou učiteľa opraviť.

            Stupeň 5 (nedostatočný)

              Neodporúča sa. Žiak nepracoval.

            Spracovala pre PK Marta Ďurkovská

             

            Príloha č. 3:

             

            Hodnotenie prírodovedných predmetov pred a počas karantény.

            MZ- prírodovedných predmetov sa dohodlo na tomto spôsobe hodnotenia :

            1.Budeme brať do úvahy predovšetkým známky, získané pred karanténou. V MAT,GEG i v CHE sme získali za toto obdobie dostatočné množstvo známok.

            2.Počas karantény budeme prihliadať na :

            - vypracovanie zadaných úloh, projektov ,laboratórnych prác

            - zúčastňovanie sa na online hodinách

            - zúčastňovanie sa na vypracovaní spätných väzieb

            - tí , čo nemajú k dispozícií techniku, zabezpečujeme donesenie i odnesenie úloh ( Hruška 8.a)

            - tí čo majú problém s otváraním Edupage, posielame  úlohy či spätné väzby emailom

            - spätné väzby v matematike vyhodnocujeme percentami i slovne

            - pri percentuálnom hodnotení nemeníme stupnicu hodnotenia, nakoľko žiaci  často krát neriešia úlohy samostatne

            - BIO žiaci, ktorí  neposielajú vypracované úlohy /poznámky, testy, iné práce/ sa  budú známkovať ťažšie. Žiakov, ktorí nepracujú pravidelne alebo  vôbec, vyučujúca hlási triednej učiteľke, aby mohla informovať rodičov týchto žiakov.

             

            Laboratórne práce z BIO sa nerobili, preto v hodnotení známkou budeme brať do úvahy iba spätnú väzbu od žiakov / poznámky, testy, iné aktivity..../.

             

             

             

            V Martine, dňa : 6.5. 2020         Mgr.  T. Geratová, vedúca MZ – prírodovedných predmetov

            Tabuľka:

             

            Prírodovedné predmety

             

            HODNOTENIE v čase mimoriadnej situácie

            hodnotenie sa opiera o

            Matematika

            známka

             

            Známky do 7.4,slovné hodnotenie(vdv,dv,uv,nv)úloh,

            % pri spätných väzbách,  zúčastňovanie sa na online hodinách

            Fyzika

            známka

             

             

            Známky do 7.4,slovné hodnotenie(vdv,dv,uv,nv)

            % úloh ,projektov,

            laboratórnych  prác

            Biológia

            známka

             

             

            Známky získané do 7.4,slovné hodnotenie úloh a online

             testov .

             

             

            Chémia

            známka

            Známky získané do 7.4,slovné hodnotenie  úloh,

            projektov, laboratórnych prác, online testov, zúčastňovanie online hodín

            Dejepis

            Slovné hodnotenie

            Známky získané do 7.4,slovné hodnotenie spätných väzieb, projektov, ústne skúšanie

            Geografia 5 a 6 ročník

            Slovné hodnotenie

            Známky získané do 7.4,slovné hodnotenie spätných väzieb a projektov, ústne skúšanie

            Geografia 7,8 a 9 ročník

            známka

            Známky získané do 7.4,slovné hodnotenie úloh,% pri spätných väzbách

            Informatika

            Absolvoval/neabsolvoval

            Známky získané do 7.4,vypracovanie úloh, projektov

            Technika

            Absolvoval/neabsolvoval

            Známky získané do 7.4,vypracovanie úloh, projektov

             

             

             

             

             

             

            Príloha č. 4 Prehľadné tabuľky hodnotenia ZŠ

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou, Dolná Trnovská 36, Žilina
      • 0911 497 800 mobil ZŠ (pre rodičov na oznámenia o neprítomnosti žiakov a iné) 041/596 40 95 pevná linka- ZŠ Kontakt na zástupkyňu riaditeľky školy: 0903281142, e- mail: zastupca.zstrnove@gmail.com Kontakt na riaditeľa školy: 0905 715 367, e- mail: riaditel.zstrnove@gmail.com 041/596 41 03 - Materská škola 0911 413 338, trieda Lienok v ZŠ 0911 413 339, Číslo ŠJ - 041 59 64 096 Zodpovedná osoba za ochranu osobných úadjov- BROS COMPUTING. s. r. o. e-mail: brosland@brosland.eu Informačná povinnosť- v podstránke O škole/ Dokumenty
      • Adresa: Dolná Trnovská 36, 010 01 Žilina 01001 Žilina Slovakia
      • 041 59 64 096
      • Zodpovedná osoba za ochranu osobných úadjov- BROS COMPUTING. s. r. o. e-mail: brosland@brosland.eu
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje